3 ספרים מומלצים באנגלית על עיצוב אופנה

כל אדם שחובב אופנה ושואף להתמקצע בתחום יודע שיש דברים רבים ללמוד על התחום הענף הזה שכולל בתוכו פנים רבות. אין דרך טובה יותר ללמוד על אופנה מאשר לקבל טיפים ומידע מהמומחים בתחום שחיו ונשמו אופנה במשך שנים רבות והנחילו את הניסיון שלהם לאחרים באמצעות ספרים על אופנה.

שלושת הספרים הבאים הם בין הספרים הטובים והמומלצים ביותר באנגלית על עיצוב אופנה, ואם אתם שוקלים קריירה בתחום, אתם בהחלט תיהנו לקרוא אותם:

Fashion Design Essentials: 100 Principles of Fashion Design

הספר הייחודי הזה שנכתב על ידי ג'יי קלדרין אשר מלמד בבית הספר לעיצוב אופנה בבוסטון הוא בגדר חובה עבור אלו שרוצים להיכנס לתחום. ג'יי הוא גורו אופנה אמיתי שליקט את הידע הענף שלו לכרך אחד שתענוג לקרוא ותענוג גדול אף יותר להסתכל בו; הספר יסייע לכם ללמוד על אופנה וגם לקבל השראות עיצוביות שיעזרו לכם למצוא את הקול העיצובי שלכם.

עם הסברים נרחבים על קונספטים מרכזיים בתחום האופנה, תמונות מדהימות של אופנות בלתי נשכחות, הסברים כיצד לעצב בגדים, ופרטים רבים נוספים, Fashion Design Essentials: 100 Principles of Fashion Design בהחלט מקיים את ההבטחה בכותרת שלו ומספק עקרונות חיוניים בעיצוב אופנה.

Fashion Sketchbook (6th Edition)

בינה אבלינג, מחברת הספר הנפלא הזה, לימדה במכון הטכנולוגי לאופנה ובבית ספר פרסונס לעיצוב, כך שהיא בהחלט אושיית אופנה שיכולה ללמד אתכם רבות. בספרה חושפת בינה את תהליך האיור החיוני בעת עיצוב בגדים באמצעות תמונות והוראות מפורטות בכל איור. הספר הזה נפלא לכל מי שנכנס לתחום האופנה מפני שהוא נהיר וקל לקריאה, וכן נותן עקרונות חשובים בשרטוט – תחום שלא ניתן להסתדר בלעדיו בעולם האופנה.

האיורים והתמונות היפיפיות בספר כוללים תנוחות שונות המציגות כיצד בגדים נראים במנחים מגוונים, טכניקות איור שונות, איורים של נשים, גברים וילדים, תמונות ממסלולי אופנה, ופרטים רבים נוספים שתיהנו לקרוא וללמוד.

Fashion Design: Process, Innovation and Practice (2nd Edition)

קת'רין מקלווי ג'נין מאנסלו מאוניברסיטת נורטמביה חיברו את הספר הזה אשר מנתח את התהליכים הלוגיים אשר קובעים את ההצלחה המסחרית בתחום האופנה. כל מעצב אופנה מתחיל וותיק יודע ששיווק מהווה חלק בלתי נפרד מעולם האופנה, ולכן חשוב לדעת כיצד לשווק עיצובים ולא רק כיצד לאייר ולתפור אותם.

באמצעות גילוי של מציאת הזדמנויות עבודה בתחום האופנה, הסברים על גיוון וגמישות, שתי הסופרות של Fashion Design: Process, Innovation and Practice (2nd Edition) יצרו ספר חשוב למעצבים מתחילים הכולל בתוכו טיפים חיוניים בשיווק אופנה לצד תמונות מרהיבות.

תחום האופנה הדינמי תמיד מחפש קולות חדשים וייחודיים של מעצבים שייכנסו לתוכו. שילוב בין לימוד עצמי באמצעות הספרים שהוזכרו מעלה יחד עם קורס עיצוב אופנה מהווה מפתח להצלחה שיכול להעניק לכם דריסת רגל בעולם האופנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *