3 ספרים מומלצים באנגלית בנושא ריהוט

כל חובב של עיצוב ביתי וארכיטקטורה יודע שהמראה של הבית נשען על מוטיב אחד מרכזי – הריהוט; פרטי ריהוט שונים יכולים לשנות כליל את העיצוב של בתים ודירות, ולכן יש דגש גדול על הנושא הזה לא רק בעולם עיצוב הפנים, אלא גם בספרות המקצועית בנושא. אם אתם מתעניינים בעיצוב בית ורהיטים, שלושת הספרים הבאים באנגלית מהווים פתח נפלא לעולם הזה והם ילמדו אתכם על ריהוט מהבסיס.

The Furniture Bible: Everything You Need to Know to Identify, Restore & Care for Furniture/Christophe Pourny

מחבר הספר הנפלא הזה, שלא בכדי נקרא "תנ"ך הריהוט", למד על שחזור רהיטים מידי אביו בדרום צרפת. הספר המקסים הזה מגולל את סיפורו של המחבר, כריס, דרך המסע שלו בעולם הריהוט, והוא ייקח אתכם איתו יד ביד עם תיאורים נפלאים על ההיסטוריה של רהיטים. בנוסף, כריס נוגע גם בנושא של שחזור רהיטים וכיצד לטפל ברהיטים על מנת שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

בספרו, כריס מסביר גם על שיטות השחזור האהובות עליו בשפה קלילה ומובנת המאפשרת לקוראים ללמוד כיצד הם יכולים לקחת רהיטים פשוטים למראה ולהפוך אותם לבעלי מראה מחודש. התנ"ך לריהוט מפרט גם כיצד לנקות ולטפל בפריטי ריהוט שונים, כך שאם אתם מחפשים ספר הכולל מדריך רהיטים מא' ועד ת', זה בהחלט הספר עבורכם.

Country Brocante Style: Where English Country Meets French Vintage/ Lucy Haywood

סגנון הריהוט הכפרי שולט בכיפה מזה מאות שנים, וגם בבתים בהם אין ריהוט בסגנון המובהק הזה, ניתן למצוא השפעות שלו. בספר המופלא של לוסי הייווד, היא יוצאת למסע בעקבות סגנון העיצוב הצרפתי-כפרי ואנגלי-כפרי, מה שיוצר את המקבץ האידאלי עבור אלו שאוהבים את הסגנון הכפרי הרגוע. בספר תוכלו למצוא תמונות של חדרים שעוצבו בסגנון הקלאסי הזה וללמוד כיצד לעצב את ביתכם באופן דומה.

בספרה המפורט, לוסי מתארת סגנונות עיצוב שונים בתחום העיצוב הכפרי, ומסבירה כיצד לשלב רהיטים ואלמנטים שונים כדי ליצור מראה רך, מרגיע וכזה שתענוג לעצב.

Furniture for Interior Design/ Sam Booth, Drew Plunkett

עבור אלו מכם שחובבים סגנון ריהוט מודרני – זה הספר עבורכם. ב"רהיטים עבור עיצוב פנים" מפרטים שני המחברים כיצד להשתמש בריהוט כדי להגדיר חללים בבית, ליצור חלוקה נכונה, ולשנות את המראה של הבית בצורה נכונה. מהספר עב הכרס הזה תוכלו ללמוד כל מה שיש לדעת על רהיטים מודרניים וכיצד לשלב אותם עם אלמנטים שונים כדי ליצור מראה אחיד ומעוצב לכל חלל.

מדובר במדריך מקיף המשוחח על שילוב של חומרי גלם קלאסיים ומודרניים, כך שמדובר בספר חובה עבור אלו שרוצים לעצב את ביתם או ללמוד על התחום מהבסיס.

תחום עיצוב הפנים חולש על אספקטים רבים, ולא ניתן ללמד אותו מבלי ללמוד תחילה על ריהוט. שלושת הספרים שהוזכרו מעלה יכניסו אתכם לתחום הריהוט מהיסוד וילמדו אתכם כיצד לעצב את ביתכם עם פריטי ריהוט שונים כגון ארון אמבטיה, כיסאות, ספות וכל סוגי הרהיטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *