3 ספרי בישול בריא שאתם חייבים להכיר

מגמת הבריאות כבר מזמן איננה אופנה חולפת. היא באה במטרה לשנות את חיינו, לשפר אותם ולהעניק לנו איכות חיים. כמו בכל שינוי שנעשה וחדר לעולם, גם כאן אפשר למצוא שפע של אמצעים שיעניקו לנו מידע כיצד להפוך את החיים שלנו לטובים, בדיוק כפי שאנו חולמים עליהם.

הבריאות מתחילה בבישול

הבישול שלנו קובע מה נאכל ומשפיע ישירות על הבריאות שלנו. ברור לכולנו כי אוכל עשיר בירקות ודל בשמני טראנס יכול להועיל לנו ולשפר את פעילותה של כל אחת ממערכות הגוף שלנו. התזונה המערבית גורמת בין היתר לעלייה בלחץ הדם, לסתימת עורקים, לסוכרת ולעוד תחלואים, והדרך הטובה ביותר להימנע מכל אלה היא לעשות שינוי ולאמץ הרגלים בריאים. כל אלו יכולים להתבצע בלי לוותר על אוכל טוב, טעים ומשביע. בדיוק לשם כך אספנו עבורכם שלושה ספרי בישול מומלצים, ונפרט עליהם במאמר זה.

Everyday Super Food/ Jamie Oliver

ג'יימי אוליבר, השף שמשגע את אנגליה וסחף את העולם, החל את דרכו בתכנית "השף העירום". מאז הוא התלבש, הספיק להיכנס לבתי הספר באנגליה במטרה להחדיר לתפריטי הילדים מזון בריא וטרי, ירקות ופירות, וכן להוציא את ספרו המפורסם לבישול בריא. בספר מוצעים מתכונים לכל ארוחה במשך היום, מלווים בתמונות מפתות והשף עצמו כתב כבר בפתיחה כי מדובר באחד המסעות המרגשים שהוא עבר בעצמו. מדובר בשף מן המעלה ראשונה שנהנה מבישול ומאוכל ובחר בדרך הבריאה להגיש כל ארוחה. זהו ספר בישול בריא שכל אוהב מטבח חייב להכיר.

My New Roots/ Sarah Britton

שרה בריטון מציעה בספרה עתיר התמונות אוכל בריא שלא ניתן לעמוד בפניו. בספר מושם דגש על מרכיבי המזון האיכותיים הטובים לבריאותנו. המתכונים מבוססים על ירקות, על פירות ועל שורשים, הוא מתייחס לעונות השונות של השנה ואפשר למצוא בו מתכונים לכל ארוחה ביום. התמונות בספר מציגות בחלקן את תהליך הבישול שנראה תמיד מהנה.

The Art of Eating Well/ Melissa Hemsley

כולנו יודעים כי אין כמו מראה עיניים, וזה בדיוק הדגש בספר הבישול הבריא של מליסה המסלי. כבר מהכריכה אפשר להציץ למתכונים שמופיעים בספר ובהם סלטים עשירים, מרקים וגם קינוחים. הספר נכתב לאחר עשר שנות לימוד ומחקר עצמי שכלל את שיפור התזונה האישית של מליסה, והוא עשיר בתמונות שעושות חשק להתחיל לבשל.

הפכו את המטבח שלכם לבריא

בריאות מתחילה במטבח. אתם יכולים לרכוש ספרי בישול בריא ולשפר את המוצרים במזווה שלכם, אך ללא כלי מטבח מתאימים תמצאו את עצמכם מוסיפים יותר שמן מהמתוכנן. כלי מטבח איכותיים מאבן שיש יאפשרו לכם לבשל ללא שמן, להפחית את כמות שומן הטראנס שנכנס לגופכם ולהמעיט בקלוריות. בסופו של דבר, הם יהפכו את האוכל שלכם לבריא יותר. את כל המתכונים אותם תמצאו בספרי הבישול הבריא תכינו ממרכיבים משובחים ובאמצעות כלים איכותיים, וכך תיהנו מטעם מושלם וגם מחוויית הכנה נוחה ונעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דומים