3 ספרים מומלצים באנגלית על אביזרי מין לנשים

כשרק נכנסים לעולם אביזרי וצעצועי המין, הוא יכול להיות מבלבל מאוד ואפשר ללכת לאיבוד בין כל האופציות השונות והאפשרויות הבלתי נגמרות – בפער שבין ביצה סינית שפועלת לחיזוק שרירי האגן ועד רוקט פוקט להנאה וגירוי יש ים של אפשרויות שונות, מגוונות ומפתיעות. 

איך יודעים במה להתחיל, מה מתאים ומה לא, איך משתמשים, במה בוחרים ומאיפה קונים? קוראים ספרים הסוקרים את כל תחום! להלן המלצות לספרים בנושא אביזרי מין לנשי: 

3 ספרים מוצלחים על אביזרי מין לנשים 

הנה כמה ספרים מצוינים להתחיל בהם את החקירה של עולם אביזרי המין שנפתח בפניכן ובפניכם: 

  • The Big Book of Sex Toys – אחד הספרים המובילים בתחום הוא ספר שעוסק אך ורק במוצרי סקס לנשים, מביצה סינית ועד רוקט פוקט. הספר סוקר את כל הסוגים השונים של אביזרי מין, ומסביר כיצד ניתן לקחת את חיי המין ולשדרג אותם באופן משמעותי. הספר מלווה בתמונות והסברים כיצד לשלב את אביזרי המין עם תנוחות שונות. הכותבת היא טריסטן טרומינו, מומחית בעולם המין ומביימת סרטי מבוגרים. 
  • Sex Tools – הספר הבא עוסק גם הוא באביזרי מין כמו ביצה סינית לחיזוק שרירי האגן, ויברטור, באטפלאג, מג'יק וונד וכל מה שמאפשר לשדרג ולהעצים את חיי המין. את הספר כתבה ד"ר פייט', והיא מוליכה את הקוראים דרך כל הסיבות למה כדאי להשתמש באביזרי מין עבור חיי המין שלכם, בין אם כדי להעצים את התחושה ובין אם לייעל את הפעולה. הספר גם סוקר היכן ניתן למצוא ולרכוש את כל האביזרים, איך להבין מה אוהבים ומה לא, איך לשמור על היגיינה נכונה וגם מפוצצת כמה מיתוסים הנוגעים לאביזרי מין.
  •  The Adventurous couple's guide to sex toys – מרגישים הרפתקנים? בספר הזה, שמיועד לזוגות הרפתקנים בלבד, תמצאו מדריך שנון ומלא מידע על שימוש באביזרי מין – איך לבחור אותם, איך להשתמש בהם, איך לחקור אותם יחד ואיך להנות מהם. הכותבת, הסופרת רבת-המכר והסקסולוגית וייולט בלו, מוליכה את הקוראים דרך המבוך של צעצועי המין בשוק, מביצה סינית לחיזוק שרירי האגן ועד דילדו להנאה, סוקרת את ההיצע, את החומרים, את ההיגיינה וגם מפרקת כמה הבטחות שיווקיות מוגזמות. לאורך הדרך ויילוט מציעה טיפים על שימושים יצירתיים, וכן גם מציעה טיפים כיצד להציע לבן הזוג להתחיל להשתמש בצעצועים או איך להפתיע את בת הזוג עם ביצה סינית מבלי שהיא תתעצבן או תעלב. הספר הזה הוא ספר פרקטי ופוזיטיבי, המכיל גם עצות בטיחות בעת השימוש.

זה הזמן להתחיל לקרוא ולשדרג את חיי המין!

הספרים הנ"ל יעזרו לכם להבין בדיוק מה מחכה לכם בשוק הצעצועים, וכך לבחור את מה שהכי מתאים לכן כנשים או עבור הזוגיות שלכם. הם יפתחו לכן עולם חדש ומרגש של אפשרויות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *